פרקט KRONO - מידע שחשוב להכיר ולדעת

KRONO ORIGINAL – פרקט קרונו אורגינל

כמה עובדות ומידע שחשוב שתדעו על הפרקטים האיכותיים של חברת KRONO , העומדים בסטנדרים בינלאומיים מחמירים ובעלי אחריות היצרן של עד 30 שנה (במידה ומתחזקים אותם בצורה הולמת ומתאימה).

ציפוי אנטי בקטריאלי - A.B.C Anti-Bacterial Coating 

חברת קרונו מבינה את חשיבותם של שמירה על ניקיון והיגיינה בסביבת המגורים, החיים והעבודה.

זיהומים הנדבקים על משטחים קיימים עלולים ליצור אלרגיות וסביבה פורייה לחיידקים ובקטריות

זו הסיבה ש- KRONO ORIGINAL  פתחו ציפוי אנטי בקטריאלי ע"ג הפרקטים שהם מייצרים, כך שלא תתאפשר סביבה בה יוכלו לגדול חיידקים ובקטריות. טיפוח, תחזוקה ושמירה על הפרקט באמצעות חומרים דוחי חיידקים השומרים על היגיינה סביבתית, תיצור אווירה בריאה ונינוחה יותר למשפחתכם ולאלו היקרים לכם.

פרקט קרונו ציפוי אנטיבקטריאלי

אפקט היהלום - Diamond Gloss

מבנה הפרקט האיכותי בעל אפקט היהלום הבלעדי, ייחודי לפרקטים של KRONO ORIGINAL.

שבבים נוצצים המוטמעים בתוך קורות העץ, משווים לפרקט מראה יוקרתי ומיוחד, ויוצרים השתקפות אור בלתי רגילה. אפקט היהלום המבריק מדגיש את מבנה ועיצוב הפרקט, ובהחלט יוצר המחשה של עץ טבעי.

פרקט קרונו, KRONO אפקט היהלום

עיצוב דיגיטלי- Digital Design

הפרקט של חברת KRONO  מגיע ברמת גימור מהאיכותיות בעולם, טכנולוגיית הדפסה מתקדמת מספקת גימורי רזולוציה מושלמים ומשטחים מבריקים וזוהרים. מעל 25 הדפסות שונות ומגוונות היוצרות פרקטים בסגנונות, צבעים ורמות גימור ייחודיות ואותנטיות למראה הקרוב ביותר לעץ הטבעי.

פרקט קרונו, KRONO

אחריות היצרן - Guarantee

חברת KRONO ORIGINAL  עומדת בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים. הפרקטים קיבלו את כול האישורים הנדרשים, המקנים להם את שמם המעולה ואת איכות מוצריהם. לאור העובדות הללו, חברת KRONO מעניקה אחריות ללקוחותיה שריצוף הפרקטים יחזיק מעמד שנים רבות (אחריות היצרן היא מ- 15-30 שנה), זאת כמובן בהתאם לשמירה ותחזוקה על פי הוראות היצרן.

פרקט קרונו, KRONO אחריות היצרן

עמיד בפני כתמים וחוזק מוכח - Stain and imprint resistant

הפרקטים של חברת KRONO ORIGINAL  עמידים בפני כתמים, ואין צורך לדאוג שמא יין אדום שנשפך, מאכלים או נוזלים למיניהם ישאירו כתמים ע"ג משטח הפרקט. הפרקטים עמידים מאוד וחזקים, כמו כן ניתנים לניקוי מהיר וקל. הפרקטים של KRONO  עמידים בפני פגיעות חיצוניות של ריהוט ואביזרים שונים המונחים על גביהם. במידה וישנו ריהוט העלול לפגום במבנה הפרקט, יש לדאוג להגנה מתאימה ורפידות מיוחדות שישמרו על הפרקט לאורך זמן.

פרקט קרונו, KRONO עמיד בפני כתמים בעל חוזק מוכח

התקנה בקליק - Twin Clic

לחברת KRONO ORIGINAL  יש שיטת התקנה פשוטה, מהירה וקלה. שיטת הקליק מאפשרת התקנה עצמאית ללא צורך באנשי מקצוע. אין צורך בכלים מיוחדים לחיבור הפרקט וכול אחד יכול לבצע זאת בעצמו.

פרקט קרונו, KRONO התקנה בשיטת הקליק

 


 


פרקט קרונו SYMBIO

פרקט קרונו SYMBIO

פרקט קרונו NATURAL PRESTIGE

פרקט קרונו NATURAL PRESTIGE

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות

Share


עיצוב